Schulze Polyform

+38 (063) 377 36 65

Що ви повинні знати про трансферні преси

Сьогодні вже не можна уявити галузь нанесення написів та зображень на різні поверхні без трансферних пресів. Перед тим як ви зважитеся на покупку трансферного пресу, ви повинні, безумовно, знати про сьогоднішнє і про майбутнє застосування цієї технології.

Нанесення написів та зображень на футболки з бавовни та бавовняних сумішей у майбутньому вже буде недостатньо. Сьогодні в текстильній галузі все ширше застосування знаходять тканини з поліестеру та нейлону. Спортивні об’єднання потребують нанесення написів не тільки на звичайний трикотаж, а й, наприклад, на сумки, куртки, які виготовлені, як правило, з нейлону. Сьогодні є велика кількість трансферних матеріалів, якими можна запечатувати і необроблений нейлон.

Для швидкозростаючого ринку трансферних матеріалів постійно розробляються нові продукти – такі, як, наприклад, світловідбиваючі плівки для спорту та безпеки. Також застосовуються сублімаційні плівки для прапорів, банерів і т.д.

Природно, що різні трансферні матеріали та різний текстиль вимагають різного звернення, особливо це стосується тиску, температури та часу.

Далі ми ознайомимо вас із наявними відмінностями та термінами багатостороннього світу трансферного друку.

Тиск:

Дуже важливим є те, що трансферні преси виробляють високий тиск притиску. Необхідний високий тиск роблять, як правило, так звані професійні преси, які відрізняються великою власною вагою та дуже стабільною конструкцією.

Нейлон вимагає дуже високого тиску притиску.

Температура:

Нові трансферні матеріали уможливлюють виробництво банерів, прапорів, вимпелів та ін. Ці так звані сублімаційні плівки вимагають високої температури (близько 200 про) для перенесення.

Необхідно точно встановити, що трансферний прес володіє точним термостатом і що температура, вказана на дисплеї насправді відповідає температурі нагрівальної плити. Трансферний прес повинен за дуже короткий час забезпечувати необхідну температуру. Час нагрівання у професійних пресів дуже короткий, що забезпечується запресованими в нагрівальній плиті нагрівальними спіралями в дуже щільних витках.

Час:

Важливим фактором є точна установка часу. У даних виробника трансферних матеріалів поряд з температурою перенесення дається і час. Цей час встановлюється на пульті трансферного преса. Трансферний прес повинен мати точним таймером, який після закінчення встановленого часу дає звуковий сигнал.

До уваги: Дуже довгий тепловий вплив може призвести до пошкодження текстилю або клею трансферної плівки.

Ці три названі фактори: тиск, температура та час є важливими передумовами для успішного виконання трансферного друку.

До уваги: Трансферні роботи з текстилю (особливо якщо текстиль надано замовником) при недотриманні даних виробника можуть призвести до дуже дорогих рекламацій.

Трансферні преси, які підходять для друку по текстилю, пропонуються за ціною від 800 до 40000 EUR.

Ціна залежить від розміру робочої площі та технічного оснащення. Оскільки сьогодні запечатуються не тільки футболки, а, наприклад, кепки та сумки, або навіть взуття, набуваючи все більшого значення, то трансферний прес повинен надавати можливість з найменшими труднощами міняти базову плиту на, наприклад, плити для кепок, рукавів або сумок. .

Щоб уникнути приклеювання текстилю до нагрівальної плити, вона покривається тефлоновим шаром. Цей тефлоновий шар може напилюватися прямо на плиту або, як тефлонова тканина, натягуватися на неї.
Тефлоновий шар може бути пошкоджений. Тому треба віддавати перевагу змінній тефлоновій тканині.

Текстиль може бути з гудзиками, блискавками та іншими виступаючими частинами. Завдяки спеціальному силіконовому килимку, який накладається на робочу плиту, виступаючі частини ним поглинаються і в цьому випадку трансферний друк виконується якісно.

Силіконовий килимок може бути пошкоджений, тому необхідно передбачати можливість його заміни.

До уваги: Перед покупкою трансферного преса рекомендується дізнатися також ціни і на запчастини до нього, особливо, такі як таймер, термостат і спіралі нагріву.

Моделі трансферних пресів для початківців

Моделі для початківців дуже добре підходять для хобі, а також для практичного застосування, якщо йдеться про прості види текстилю.

Як правило, ці преси не мають можливості для встановлення додаткового обладнання та інших робочих плит.
Власна вага близько 25 кг не дозволяє робити дуже високий тиск притиску, так як при занадто високому тиску ці преси виявляють нестійкість. Однак ці преси досить добре виконують основні роботи, особливо при перенесенні друку з кольорових принтерів на футболки.

Ці трансферні преси, як правило, мають відкриття за так званим принципом “крокодилья пащу”. Це означає, що нагрівальна плита відкривається тільки вгору. Через цього виду відкриття прямі роботи на робочій площі виконуються з деякою незручністю, оскільки не можна виключити можливість опіку.

Установка величини тиску тут проводиться практично навмання. Точна установка тиску неможлива.

Моделі трансферних пресів для професіоналів

У випадках, якщо передбачається регулярне застосування трансферних пресів і друк виконується за різними видами текстилю, рекомендується застосування професійних моделей пресів. Ці преси можуть бути оснащені різним додатковим обладнанням.

Стабільна конструкція і велика власна вага, мінімум від 40 кг, уможливлюють високий тиск притиску. Завдяки цьому можуть запечатуватися майже всі трансферні матеріали на різних видах текстилю, включаючи друк по нейлону з сильним тиском.

Ці верстати зручні в роботі завдяки поворотній тепловій плиті, що забезпечує повну свободу дій на робочій площі без небезпеки обпектися.

Завдяки добре налаштованому механізму, розташованому на нижній частині робочої плити, можлива швидка переустановка тиску, наприклад, для більш щільного текстилю. Зручне встановлення тиску контролюється цифровими показаннями. Дотримання рівномірного тиску – це гарантія хорошої якості друку. Особливо корисний цифровий покажчик тиску при повторному нанесенні. Один раз певний тиск може зберігатися і щоразу точно повторюватися.

Завдяки штекерному роз’єму нагрівальна плита швидко та легко змінюється на іншу. Що робить трансферні преси більш універсальними.

Всі деталі, що швидко зношуються, можуть легко змінюватися без застосування спеціальних інструментів.
Наведені вище дані надані фірмою “Шульце Поліформ“, що пропонує на ринку України весь спектр трансферного обладнання та матеріалів для термоперенесення зі складу в м. Києві.