Schulze Polyform

+38 (063) 377 36 65

Про компанію

Відтворити відео

Компанія

«Шульце Поліформ» пропонує широкий вибір обладнання, яке виготовляється виключно в Європі. Ми допомагаємо не заощадити, а заробити. Ми за відкритість та прозорість бізнесу.

Кожна одиниця обладнання TM SCHULZE завозиться нашою компанією на територію України офіційно та проходить митне оформлення. У нас Ви зможете завжди знайти широку лінійку обладнання для термотрансферу та сублімації, допоміжного, друкарського та постдрукарського обладнання для спеціальних видів друку.

Задоволені клієнти

Протягом останніх років нашими клієнтами стали багато підприємств не лише рекламно-поліграфічного сектору, а й підприємств легкої промисловості. Ми займаємося проєктуванням та впровадженням виробничих ліній для нанесення зображень, різних ефектів (стрази, трансфери, шеврони), а також логотипів на одяг та тканини (декорування, брендування).

Гарантія на обладнання, виготовлене під TM SCHULZE – 2 роки. Після закінчення гарантійного терміну ми завжди зможемо Вам запропонувати сервіс та запчастини. Використання європейських технологій дозволяє щоденно експлуатувати наше обладнання протягом 10-15 років.

Наша команда

Ми зосереджені на мінімізації шкідливого впливу світової промисловості та максимізації її позитивного впливу

Головний офіс

ТОВ «ТД «Шульце Поліформ»
вул. Пшенична 4, БЦ «АЕРОБУД», оф. 109
03134, Київ
E-Mail
info@schulze-polyform.com.ua – загальні питання
office.schulze@gmail.com – загальні питання
alona.schulze@gmail.com – відділ продажу
schulze.service1@gmail.com – сервіс, консультації, технічні питання