Schulze Polyform

+38 (063) 377 36 65

Про флагманські преси SCHULZE

На заводі ТМ SCHULZE цього року було запущено в серійне виробництво два нові термотрансферні преси: E-Powerpress і Swing Duo Pneu

E-Powerpress являє собою перший електричний термотрансферний прес Schulze з двома робочими поверхнями. Він відкривається і закривається автоматично і беззвучно, оскільки компресор не потрібно.
Swing Duo Pneu – це автоматичний поворотний термопрес з двома нижніми робочими поверхнями. Він має сенсорний дисплей, може керуватися однією рукою, обладнаний захисною рамкою нагрівальної плити, що оберігає від опіків.

Ми запитали у керуючого фірми Walter Schulze GmbH пана Петера Майдінгера про розробку та застосування цих нових машин.

– Що спонукало SCHULZE розробити ці два нові термотрансферні преси?
– Багато людей не задоволені ручним пресом, тому що потрібно багато сил під час роботи з ними. Ми помітили, що продуктивність праці зростає, і необхідно робити все більше ручних термопресів. Ручні преси вимагають набагато більше енергії для виробництва більшої кількості продукції. Тому ми розробили машини для прискорення та полегшення роботи користувачів.
– Для яких типів поверхонь ми можемо використовувати дані моделі термопресів?
– Завдяки великому температурному діапазону, який забезпечує надійну безперервну роботу від 0 до 220°C (і максимальний тиск 6 бар), обробка всіх матеріалів та матеріалів завтовшки до 20 мм гарантується без будь-яких проблем.

Обидва трансферні преси доступні в стандартних розмірах 38 х 45 см і 40 х 50 см. Всі термопреси Schulze також можуть бути індивідуально укомплектовані різними нагрівальними та робочими плитами при необхідності.